خدمات خرید فالوور خارجی اینستاگرام

خدمات خرید فالوور خارجی اینستاگرام

فالوور خارجی اینستاگرام در واقع اکانت هایی هستند که در خارج از کشور فعالیت می کنند. 

 برای خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید

خرید فالوور خارجی اینستاگرام اگر طبق اصول و روش های خاصی صورت گیرد فواید بسیاری می تواند داشته باشد. 

ما در این مقاله معایب و مزایای خرید فالوور خارجی اینستاگرام را بیان کرده ایم.

خدمات خرید فالوور خارجی اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام این روز ها از طریق روش های مختلفی انجام می گیرد. فالوور هایی که میتوان خریداری کرد در انواع گوناگونی وجود دارند. یکی از انواع آن خرید فالوور خارجی اینستاگرام می باشد.

فالوور خارجی در واقع فالوور هایی هستند که در خارج از ایران هستند و به زبان فارسی تسلط ندارند. این نوع فالوور ها می توانند حساب های فیک و یا حساب های واقعی اینستاگرام باشند. 

خرید فالوور خارجی اینستاگرام از چند طریق می تواند مفید باشد، اول اینکه اگر صفحه اینستاگرام شما خارجی باشد و یا اگر فعالیتی در خارج کشور دارید می توانید از این روش استفاده کنید 

علاوه بر آن از آنجایی که هزینه فالوور خارجی نسبت به فالوور ایرانی کمتر است بسیاری مایل به خرید فالوور خارجی اینستاگرام می باشند.
 

خرید فالوور خارجی اینستاگرامخرید فالوور خارجی اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

خرید فالوور خارجی اینستاگرام مزایای بسیاری دارد. همان طور که گفته شد به علت ارزان تر بودن آن  معقول به صرفه تر است. از آنجایی که فالوور خارجی اینستاگرام واقعی است بنابراین با خرید آنها تعاملاتی در صفحه اینستاگرام شما به وجود می آید. 

برعکس فالوور های فیک، فالوور های خارجی حساب های غیر فعال نیستند و یک عضو فعال فالویینگ های شما به حساب می آیند. از آنجایی که اینستاگرام این روز ها بهترین جا برای دریافت شهرت و ارائه خدمات به شمار می آید خرید فالوور خارجی اینستاگرام شما را به جهانی تر شدن نزدیک می کنند.

 

خرید فالوور خارجی اینستاگرام


 

خرید فالوور خارجی اینستاگرام چه معایبی دارد؟

خرید فالوور خارجی اینستاگرام معایبی هم می تواند داشته باشد که یکی از آنها این است که  ممکن است پیج اینستاگرام و یا خدمات شما برای مخاطبان هدف نامفهوم و گیج کننده باشد و در برخی مواقع ممکن است باعث ریزش فالوور های شما شود.

فالوور های واقعی خارجی اگر مرتبط و در اندازه معین خریداری شوند هیچگونه ضرری برای اکانت اینستاگرام شما به همراه نمی آورند.