خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چیست؟

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چیست؟

خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام در واقع فالوور هایی هستند که به مرور زمان از بین نمی روند. می توان گفت که فالوورهای بدون ریزش بیشتر فالوور های فیک هستند که هیچ فعالیتی در پیج شما ندارند. برای  خرید فالوور اینستاگرام  کلیک کنید .

دریافت فالوور فیک با فالوور های واقعی تفاوت هایی دارند که در این مقاله به هر یک از آن ها پرداخته ایم. 

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چیست؟

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش در واقع  به صورتی است که پس از خرید و دریافت آن بعد از مدتی تعداد فالوور خریداری شده بدون ریزش و یا ریز کم باشد و فالوور های خریداری شده از بین نرود.

 بسیاری افرادی که علاقه مند و نیازمند خرید فالوور هستند به دنبال خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هستند. در واقع فالوور های فیک ریزش کمتری نسبت به فالوور های واقعی دارند. 

فالوور های واقعی با اینکه تعاملات صفحه اینستاگرام شما را بالا می برند اما ریز زیادی دارند در صورتی که فالوور های فیک بر روی تعاملات صفحه اینستاگرام بدون تاثیر هستند اما ریزش ندارند.
 

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش


 

شباهت و تفاوت فالوور فیک و واقعی در چیست؟

فالوور های فیک در واقع حساب های اینستاگرامی غیر فعالی هستند که هیچ گونه فعالیتی در صفحه اینستاگرام شما ندارند و در مقابل آن فالوور های واقعی، کاربران واقعی و حساب های فعالی هستند که شما را دنبال کرده و پست و و استوری های شما را مشاهده میکنند. 

در واقع فالوور های واقعی فالوور هایی هستند که در اینستاگرام فعالیت دارند. همان طور که در بالا گفته شد فالوور های واقعی ممکن است ریزش داشته باشند اما فالوور های فیک ریزش ندارند اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش را دارید توصیه می شود فالوور فیک بخرید.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش


خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چه مزایای دارد؟

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش مزایای بسیاری دارد اول اینکه همان طور که از نامش پیداست خرید این نوع فالوور ریزش ندارد و در صفحه اینستاگرام شما باقی می مانند.

 خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش به نوعی به شما کمک می کنند که  تا زمان راه اندازی پیج و تولید محتوا برای آن به تدریج فالوور های واقعی پیدا کنید و روند کار خود را سریع تر پیش ببرید.

 به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش مقداری نیز فالوور واقعی خریداری کنید تا تعاملات پیج اینستاگرام شما بالاتر برود.   

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش